Plywood’un Kullanım Alanları

Plywoodun Kullanım Alanları

Son dönem inşaat sektöründe en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Plywood, gün geçtikçe kullanım alanı ve çeşitleri artan bir ahşap üründür.

Beton kalıplarında sorunsuz bir şekilde kullanılan malzemenin kullanım alanları sürekli artmaktadır.

Bu kontrplak malzeme olan uzun ömürlü olmasının yanında suya ve her türlü kimyasala dayanıklıdır. Bu ahşap malzeme işleri kolaylaştırdığı için çok tercih edilir halde..

Son derece hafif olan bir malzeme olan plywood aynı zamanda bu hafifliğe rağmen mekanik bir dayanıklılığa sahip. Kalıp işlerinden iç bölme ve çatı kaplama işlemlerine iskele platformlarının yapımından parke-zemin endüstrisine, büro mobilyalarının yapımından masa-sandalye yapımına kadar birçok sektörde tercih edilmektedir.

Her türlü plywood ihtiyacınızı karşılamak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Yüzyılın ahşap ürünü olan playwood’a ulaşmak için bize bir telefon kadar uzaktasınız. Şuan piyasada ki en uygun plywood fiyatlarını size sunan firmamız bu konuda piyasada ki en iyi firma olarak göze çarpmaktadır.

Ülkemizde bu konuda en çok tercih edilen firma olmanın gururu içinde size en uygun plywood ve kontrplak çeşitlerini sumaktayız. Bu fırsatları kaçırmamak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Plywood Konularımız;