Plywood’un Avantajları

Plywoodun AvantajlarıBeton kalıp sistemlerinizde, dekoratif zemin kaplamalarında, isterseniz çatılarınızda ya da mobilya sanayinde hatta tekne ve kanoların imalatında kullanabileceğiniz plywood malzemesine gereksim duyarsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Türkiye ‘de Plywood pazarlaması konusunda belli bir ismi olan firmamız, çok fazla çeşidi size çık uygun fiyatlara sunuyor.

Ham madde veya yarı hammadde şeklinde çeşitli sektörlerde kullanılabilen bir kontrplak malzemesi olan Plywood son derece sağlamdır ayrıca uzun süre her türlü koşula dayanabilir bir yapıya sahiptir.

6 mm ile 21 mm arasında değişen kalınlıklarda sizlere sunulan bu ahşap malzeme çok farklı alanlarda çok değişik şekillerde kullanılmaktadır. Ayrıca plywood her türlü kimyasal karışıma ve neme karşı dayanıklıdır.

Oyuncak yapımında, müzik enstrüman aletlerine, mobilya ve reklam panolarından kaykay, bisiklet, paten platformlarına, stadyum ve kapalı alan inşatlarından, oyun salonlarına, paketleme işlerine varıncaya değin bir çok alanda insanlar tarafından güvenle kullanılmaktadır.

Kilo olarak hafif olmasına rağmen bu özelliğinin tersine çok dayanıklı bir malzemeden üretildiği için çok kullanışlıdır.

Sizin her türlü ihtiyacınıza karşı çok seçenek ve birinci sınıf ürünlerle size en iyi hizmeti vereceğimize emin olabilirsiniz.

Plywood Konularımız;